Od lat rekrutujemy specjalistów dla firm w całej Europie.

12

Lat
doświadczenia

27 000

Pracowników
w bazie

Zaufaj doświadczonej agencji outsourcingu i leasingu pracowników. Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników zarówno z Polski, jak i zza granicy (Ukraina, Bangladesz, Indie, Nepal i inne kraje oferujące konkurencyjne stawki godzinowe). Dzięki wynajmowi pracowników Państwa firma uzyska takie same korzyści jak przy regularnym zatrudnieniu, unikając jednocześnie wielu obowiązków wobec pracowników.

Outsourcing pracowników to doskonały sposób na uzupełnienie niedoborów kadrowych lub realizację typowo zadaniowych, specjalistycznych projektów. Naszych pracowników mogą Państwo wynająć w bardzo elastycznych okresach czasu - od typowo krótkoterminowych pracowników wspierających, po kilkuletnie kontrakty.

Pośrednictwo w zatrudnieniu pracowników ze wschodu.


Oferujemy zatrudnienie pracowników do każdego rodzaju prac specjalistycznych, głównie skupiając się na spawaczach, ślusarzach, operatorach CNC, pracownikach porządkowych czy fizycznych.

Pomożemy legalnie zatrudnić pracowników ze wschodu Europy, dopilnujemy formalności, przeprowadzimy rekrutację, zadbamy o aspekty prawne. Gwarantujemy też poprawność wykonywanych przez naszych pracowników działań i dokładną weryfikację ich doświadczenia.

Jeśli jesteś pracownikiem i szukasz pracy - zgłoś się do nas!


Poszukujemy cały czas pracowników różnych specjalizacji. Aktualne oferty pracy znajdziecie Państwo w zakładce Dla Pracownika.

Jako agencja outsourcingu pracowników współpracująca z wiodącymi agencjami w Polsce i na Ukrainie zapewniamy pracownikom zatrudnionym za naszym pośrednictwem bezpieczną, stabilną i legalną pracę. Pomożemy we wszelkich formalnościach, zaoferujemy atrakcyjne stawki godzinowe, zadbamy, by proces zatrudnienia przebiegł sprawnie i bez uchybień.

Nasz zespół tworzą zgrani profesjonaliści którzy doskonale rozumieją potrzeby zarówno pracownika jak i pracodawcy.

Patrzymy w przyszłość i przewidujemy potencjalne problemy zanim jeszcze nastąpią, dlatego rekrutujemy skutecznie i długoterminowo.

Rekrutację przeprowadzają fachowcy z danej branży, dzięki czemu są wykwalifikowani w ocenie umiejętności kandydatów do pracy.

Zatrudnienie przez agencję to bezpieczeństwo i pewność zarówno dla pracownika jak i pracodawcy.